Serwis Apple - Warszawa

bezpłatna diagnoza
krótki czas realizacji
naprawy elektroniki
naprawy po zalaniu i rozbiciu
12 miesięcy gwarancji
serwis door-to-door

Naprawa sprzętu Apple
komputery Mac
iPhone, iPad

Modernizacja
Rozbudowa

Wsparcie i usługi
dla OSX i iOS

15 lat doświadczenia oraz narzędzia jakimi nie dysponują inne serwisy pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w naprawach elektroniki, płyt głównych oraz naprawach po zalaniu i rozbiciu.

Każda naprawa jest traktowana indywidualnie - po bezpłatnej diagnozie klient otrzymuje pełną informację na temat kosztów oraz możliwości naprawy.
W przypadku rezygnacji klient nie ponosi kosztów diagnozy.

By ułatwić dostarczenie sprzętu do serwisu oferujemy usługę door-to-door:
sprzęt zostaje odebrany od klienta na nasz koszt via firma spedycyjna.

Dla klientów potrzebujących rozbudowy posiadanego sprzętu Apple oferujemy pełne wsparcie: doradztwo a następnie modernizację zastanej infrastruktury.

Rozszerzenie pamięci, wymiana dysku czy wymiana CPU to typowe usługi realizowane przez nasz serwis.

Wyspecjalizowana kadra serwisowa oferuje naszym klientom pełne wsparcie w zakresie usług informatycznych dla systemów OSX oraz iOS:

- usuwanie złośliwego oprogramowania bez utraty danych
- odzyskiwanie danych
- instalacja i reinstalacja systemu operacyjnego
- instalacja i konfiguracja urządzeń zewnętrznych

Serwis naprawa Apple

 

Serwis/naprawa Apple:

Nasze 15-letnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam stworzyć niezależny serwis produktów Apple, bazując przede wszystkim na przemyślanych kwestiach serwisowych i usługowych. Korzystamy z nowoczesnej infrastruktury IT na podstawie rozwiązań Apple, dzięki czemu wybierając nasze usługi, masz pewność, że stawiamy na całkowity profesjonalizm. Ponadto specjalizujemy się w naprawie elektroniki, urządzeń zalanych lub rozbitych spod szyldu producenta Apple.

 

Produkty z rodziny Apple:serwis-apple-warszawa.jpg

Pomimo wieloletniego doświadczenia ciągle stawiamy na rozwój i innowacyjne sposoby naprawy, które skutecznie przyczyniają się do komfortu naszych Klientów. Serwis Apple Warszawa to miejsce, gdzie kreujemy przede wszystkim efekty naszej pasji, realizujemy się zawodowo, a jednocześnie pomagamy innym. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że najważniejszy jest Klient i właśnie z tego powodu charakteryzujemy się wzorową obsługą. Możemy zająć się dla Ciebie naprawą lub serwisem:

 

iPhone — zbite ekrany LCD, szybki, zużyte baterie lub zalane płyty główne to nasza codzienność;

iPad — w jego przypadku często spotykamy się z wymianą tylnej obudowy, złącza ładowania, kamery, a także pękniętą szybą;

Apple Watch — wszechstronne i inteligentne zegarki to produkty dla wielu osób niemal obowiązkowe, a my zwykle

wymieniamy w nich ekrany, zużyte baterie lub przeprowadzamy wymianę zniszczonej koperty;

Mac — nieco większe urządzenia, które podobnie jak pozostałe narażone są na usterki. W tym przypadku zależnie od indywidualnej sytuacji stosujemy wymianę całych modułów lub pojedynczych komponentów.

naprawa apple warszawa.jpg

Lista znajdująca się powyżej to tylko fragment zleceń, z którymi mamy na co dzień styczność. Automatyzacja usług pozwala nam na wypracowanie sprawnej i szybkiej realizacji, jeśli tylko

posiadamy na stanie dane części. Najwyższy poziom usługi oraz konkurencyjna cena z pewnością przekonały do nas wielu zadowolonych Klientów. Zwykle naprawa Apple w Warszawie skupia się głównie na urządzeniach zalanych lub stłuczonych, ale przywracamy do życia również urządzenia z uszkodzoną baterią lub złączami.

 

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?
Myślą przewodnią naszej firmy jest to, aby wykonywać i specjalizować się w danej dziedzinie oferując usługi na idealnym poziomie. Właśnie dlatego skupiamy się na wszystkich dostępnych urządzeniach marki Apple. Serwis Apple w Warszawie to miejsce, gdzie w ekspresowym tempie naprawimy Twój sprzęt. Wiemy, że dla wielu osób urządzenia Apple to jednocześnie narzędzia pracy. Ponadto stawiamy na wiarygodność, co potwierdzają pozytywne i faktyczne opinie osób korzystających z naszej oferty.

Dla zwiększenia komfortu każdej ze stron dysponujemy aż 12-miesięczną gwarancją na usługi. Wybierając nas, Klient ma pewność, że nie liczy się dla nas formalny zarobek, lecz zadowolony Klient i długofalowa współpraca. Ponadto nasz serwis Apple w Warszawie jest niezależnym punktem i wyspecjalizowanym dealerem produktów Apple. Na każdym kroku widać nasze doświadczenie i zaangażowanie w wykonywane zlecenia.

 

Serwis naprawa Iphone

 

Serwis/naprawa Iphone:
W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na jakość i podejście do Klienta. Właśnie dlatego wybierając nasz serwis iPhone – Warszawa lub jej okolice otrzymujesz gwarancję profesjonalnej klasy. Przywracamy sprawność każdemu urządzeniu, a ponadto oferujemy niemal natychmiastową realizację zlecenia. Nie musisz się martwić, że będziesz tygodniami czekać na odbiór sprawnego smartfona.

 

Jak wygląda u nas naprawa iPhone?serwis iphone warszawa.jpg

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że podstawą dobrego funkcjonowania jest zaawansowana technologia. Właśnie dzięki temu rozwiązania Apple charakteryzują się tak niską

 

 

awaryjnością. W przypadku, gdy urządzenie jednak wymaga wizyty w serwisie, przekonaj się, jak bardzo wykwalifikowani są nasi pracownicy. W zakres naszych usług wchodzi przede wszystkim:

 

naprawa iPhone po zalaniu lub rozbiciu;
naprawa ekranu iPhone;
naprawa gniazda ładowania, kamery, przycisków głośności, Home;
naprawa płyty głównej i/lub Wi-Fi;
wymiana lub montaż szybki, obudowy i głośnika w iPhone.

 

Oprócz tego oferujemy również spersonalizowane usługi dostosowane do problemu, z którym przychodzi do nas Klient. Jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalną naprawę zarówno prostych elementów, jak i zaawansowanej elektroniki. Specjalizujemy się ściśle w urządzeniach Apple, dlatego też nasi Klienci mają pewność, że robimy to doskonale. Nie warto wybierać tańszych opcji i ryzykować, że urządzenie zostanie jeszcze bardziej uszkodzone. Wybierz nasze usługi, a my udowodnimy, że uratujemy Twoje urządzenie nawet w bardzo trudnych przypadkach.

 

naprawa iphone warszawa
Modele iPhone’a serwis:
Naprawa iPhone Warszawa i okolice to miejsce, gdzie każdy może naprawić swoje urządzenie w atrakcyjnej cenie. Kwota zależna jest przede wszystkim od modelu iPhone i określona zostaje indywidualnie. Warto zaznaczyć, że obsługujemy naprawdę wiele modeli – XS, S, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, seria 6 i 6s, a także iPhone 4 lub 4s. Oferujemy tylko elementy wysokiej jakości,

ponieważ wiemy, jak ważne są części w urządzeniach marki Apple. Po naprawie Klient otrzymuje urządzenie niemal jak nowe.

 

Atrakcyjna oferta dla każdego:
Co więcej, w naszej pracy łączymy profesjonalizm z atrakcyjną ceną. Cennik oscyluje w normach rynkowych, które gwarantują jakość usług wraz z kompleksowym serwisem i sprawdzonymi częściami. Na rynku istniejemy od przeszło 15 lat, a duża część naszych sukcesów to głównie długofalowa współpraca. Ponadto naprawa iPhone w Warszawie lub okolicach to zadanie, które wykonujemy jak najlepiej. Maksymalne uproszczenie problemu i przyśpieszenie oczekiwania na urządzenie to filary, bez których nie mielibyśmy zadowolonych Klientów.

 

Wybierając nasz serwis iPhone w Warszawie, otrzymujesz bezpłatną diagnozę, pozwalającą Ci dowiedzieć się, jaki będzie koszt naprawy uszkodzonych elementów. Ponadto dajemy aż 12 miesięcy gwarancji na nasze usługi realizowane dodatkowo w systemie door-to-door. Na każdym kroku staramy się troszczyć o naszych Klientów. U nas masz pewność profesjonalnej naprawy elektroniki, urządzenia po zalaniu lub rozbiciu a wszystko to w krótkim czasie realizacji.

Salon i serwis

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00

Warszawa – Centrum
ul. Wilcza 31 | 00-544
+ 22 628-21-83 info@techmac.pl